Про нас

Спеціалізуємося на організації під ключ онлайн і офлайн заходів навчання, освіти та обміном досвіду. Допомагаємо вирішити вузькоспрямовані маркетингові проблеми. Маємо досвід співпраці з вітчизняними та закордонними організаціями.

Напрямки роботи:

✔ Розробка та впровадження стратегій в просуванні продукції на фармацевтичному ринку.

✔ Технічна частина організації та підтримки проведення онлайн заходів за різними напрямками.

✔ Зйомка відеороликів, вебінарів та конференцій. Монтаж та візуальне оформлення.

✔ Поширення знань та інформації для підвищення рівня компетенцій лікарів. Сприяння обізнаності населення основам першої допомоги. 

Найефективніше співпрацюємо з освітніми, медичними та фармацевтичними компаніями. Маємо безліч кейсів успішних проектів.

Партнер

ГО «Асоціації лікарів амбулаторної медицини України»

https://aam.com.ua/

Мета організації – сприяння охороні та зміцненню здоров’я народу України, розвитку медичної допомоги на засадах амбулаторної медицини, вітчизняної науки та захист законних прав і інтересів своїх членів.

Власні проекти

Школа пацієнта «МедАсистент»

https://medassistant.info/uk/головна/

Безкоштовні консультації від лікарів. Надаємо підтримку пацієнтам та їх рідним за допомогою зручного формату відео-уроків.

Співпрацюємо з лікарями і медичними організаціями, які хочуть допомогти своїм пацієнтам, зробити людей здоровими і привернути увагу до необхідності свідомого лікування.

Маємо чудову репутацію серед лікарів, медичних та фармацевтичних організацій.

Статут

Положення про оцінку заходів безперервного професійного розвитку на ознаки академічної доброчесності та дотримання принципів доказової медицини

Положення про запобігання конфлікту інтересів під час проведення заходів безперервного професійного розвитку та недопущення залучення і використання коштів фізичних (юридичних) осіб для реклами лікарських засобів, медичних виробів або медичних послуг

Методологія оцінювання набутих знань, компетентностей та практичних навичок працівників сфери охорони здоров’я